Školní vzdělávací plán

Naše MŠ pracuje dle ŠVP "Je nám dobře na světě aneb máme se rádi jako kamarádi."

Naše cíle: vytváření prostředí přátelské vůči všem přirozeným potřebám dětí, učitelů, zaměstnanců i rodičů, rozvíjení úcty ke zdraví a životu, vytváření atmosféry důvěry, porozumění, přátelství a spolupráce, dovést každé dítě k plnému rozvoji všech jeho schopností cestou přirozené výchovy.

Vzdělávací plán je rozpracován do deseti tématických bloků.
  • Vítáme Vás ve školce
  • Foukej, foukej větříčku
  • Barevný podzim
  • Vánoce jsou tady
  • Zima je, zimou se třesu
  • Svět kolem nás
  • Jak přichází jaro
  • Zkoumáme svět zvířat
  • Co ze mě dělá člověka
  • Veselá školka

Těmito bloky se prolínají další doplňující projekty: Zdravé zuby, Sexuální výchova, Protidrogová výchova, Hrajeme si s PC.