Nově příchozí děti
Prosazujeme postupné přivykání dítěte na pobyt v MŠ. Zpočatku děti navštěvují školu na kratší dobu, popř. s rodiči, sourozenci. Rodiče seznamujeme se základními dovednostmi v sebeobsluze a požádáme o spolupráci při jejich osvojení.

Pobyt dětí v MŠ
Dbáme na přiměřené oblečení ve třídách i při pobytu venku. Děti se podílejí na přípravě stolování. Dopoledne se střídají hravé a řízené aktivity, pravidelně jsou zařazovány pohybové činnosti. Od 2. pololetí se děti ze 2. třídy převlekájí do cvičebních úborů. Po obědě si děti, které zůstávají ve školce, čistí zuby. Odpoledne se dodržuje odpočinek na lůžku. Ve třídách máme zavedený pitný režim.

Co si přinesu do MŠ

1. Bačkory s pevnou patou - prosíme bez tkaniček
  2. Náhradní oblečení - spodní prádlo, tepláky, triko, ponožky popř. punčocháče, uložit do připravené tašky v šatně
  3. Pyžamko – pouze děti z kuřátek