Nově příchozí děti
Prosazujeme postupné přivykání dítěte na pobyt v MŠ. Zpočatku děti navštěvují školu na kratší dobu, popř. s rodiči, sourozenci. Rodiče seznamujeme se základními dovednostmi v sebeobsluze a požádáme o spolupráci při jejich osvojení.

Pobyt dětí v MŠ
Dbáme na přiměřené oblečení ve třídách i při pobytu venku. Děti se podílejí na přípravě stolování. Dopoledne se střídají hravé a řízené aktivity, pravidelně jsou zařazovány pohybové činnosti. Odpoledne se dodržuje odpočinek na lůžku. Ve třídách máme zavedený pitný režim.

Co si přinesu do MŠ

1. Bačkory s pevnou patou - prosíme bez tkaniček
  2. Náhradní oblečení - spodní prádlo, tepláky, triko, ponožky popř. punčocháče, uložit do připravené tašky v šatně
  3. Pyžamko – pouze děti z kuřátek